Informacja dla uczniów szkół średnich – pełna informacja

Od 01 lutego rozpoczynają kursowanie dwie linie wewnątrzgminne zorganizowane przez Gminę Wierzchosławice
31 stycznia 2021
Show all
  • Uczniowie szkół z Tarnowa – rozkład jazdy z 2 listopada pozostaje bez zmian. Pojazdy będą dostosowane do liczby pasażerów
  • Uczniowie z Żabna
    Kurs rano – Uczniowie proszeni są o korzystanie z kursu 5.35 z Jadownik Mokrych do Tarnowa – zakup biletu jednorazowego do Radłowa
    5.35 Jadowniki Mokre
    5.43 Miechowice Wielkie
    5.46 Wietrzychowice
    5.49 Sikorzyce
    5.52 Miechowice Małe
    5.55 Przybysławice
    5.58 Marcinkowice
    6.01 Zdrochec
    6.06 Biskupice Radłowskie
    6.10 Zabawa Kępa
    6.11 Zabawa Kościół
    6.14 Zabawa Zdarzec
    6.16 Wał Ruda
    6.21 Wola Radłowska
    6.30 Radłów
    – w Radłowie przesiadka do bezpłatnego busa do Żabna
    Kurs powrotny – 13.50 Żabno Rynek bezpłatnym busem do Jadownik Mokrych przez Biskupice, Radłów, Wolę Radłowską, Zabawę, Zdrochec.
  • Uczniowie z Wojnicza
    Kurs rano – uczniowie proszeni są o zakup biletu jednorazowego i korzystanie z kursu do Tarnowa według poniższego harmonogramu:
    5.35 Jadowniki Mokre
    5.43 Miechowice Wielkie
    5.46 Wietrzychowice
    5.49 Sikorzyce
    5.52 Miechowice Małe
    5.55 Przybysławice
    5.58 Marcinkowice
    6.01 Zdrochec
    6.06 Biskupice Radłowskie
    6.10 Zabawa Kępa
    6.11 Zabawa Kościół
    6.14 Zabawa Zdarzec
    6.16 Wał Ruda
    6.21 Wola Radłowska
    6.30 Radłów
    6.35 Niwka – sklep
    6.37 Wierzchosławice Witos
    6.39 Dwudniaki
    6.43 Szujec
    6.45 Wierzchosławice Rondo
    6.48 Wierzchosławice Gmina
    6.55 Łętowice Pętla
    Na przystanku Łętowice – Pętla zostanie podstawiony dodatkowy bus, który dowiezie uczniów do szkoły w Wojniczu
    Kurs powrotny – 14:45 spod szkoły w Wojniczu do Łętowice – Pętla a dalej autobusem kursowym w kierunku Wierzchosławic, Radłowa, Zabawy.